ZÁPAS
30.09.18 | 2. kolo kval. | Connor Johnson | Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | Australia F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
16.07.01, 22 Let
16.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
20.05.02, 21 Let
20.05.02, 21 Let
Connor Johnson vs. Alexey Shtengelov - Vzájemné zápasy
30.09.18 | 2. kolo kval. | Connor Johnson | Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Australia F7 | tvrdý |
Connor Johnson form & Alexey Shtengelov form
Connor Johnson - poslední zápasy
M15 Austin - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 3-6, 1-3, - Connor Johnson - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Scheers | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Domagoj Biljesko | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Darko Jandric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Michael Look | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. William Ma | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Genki Yoshida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F21 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Mark Stewart Meyer | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F20 - tvrdý | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milan Kovacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Dino Bonetta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Njegos Miletic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mislav Bosnjak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Cameron Edward Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Alexey Shtengelov - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Aggarwal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Madhwin Kamath | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rik Muller | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Siddarth Madhavan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rhys Xavier | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 7-61, 2-1, Michael Mathayomchand - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Fitzgerald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oussama Bouayad | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Raul Sau Franco | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 3-6, 1-6 | detail zápasu |