ZÁPAS
11.12.18 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Franco Feitt | 7-62, 1-0, - skreč | Dominican Republic | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Conner Huertas Del Pino | Franco Feitt | |
1. podání % | 30/40 (75%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 18/28 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 1/6 (17%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 16/40 (40%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 46/80 (58%) | 34/80 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Franco Feitt | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Franco Feitt | |
Conner Huertas Del Pino | 0-3 | |
1-3 | Franco Feitt | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-4 | Franco Feitt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-4 | |
4-4 | Franco Feitt | |
4-5 | Franco Feitt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Franco Feitt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Franco Feitt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
03.09.92, 31 Let
33 167 $
03.09.92, 31 Let
33 167 $
Conner Huertas Del Pino vs. Franco Feitt - Vzájemné zápasy
11.12.18 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Franco Feitt | 7-62, 1-0, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | Dominican Republic | tvrdý |
Conner Huertas Del Pino form & Franco Feitt form
Conner Huertas Del Pino - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Franco Feitt - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Ilarion Danilchenko | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Naoki Takeda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 7-69, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Di Meo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu |