ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo | Collin Johns | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-4 | Israel F13 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Collin Johns | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podání % | 46/83 (55%) | 29/61 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/46 (76%) | 21/29 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/37 (49%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/61 (39%) | 30/83 (36%) |
Vyhrané body celkem | 77/144 (53%) | 67/144 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esa | 7 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
15.06.93, 30 Let
19 894 $
15.06.93, 30 Let
19 894 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Collin Johns vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájemné zápasy
19.09.16 | 1. kolo | Collin Johns | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
Collin Johns form & Vladimir Uzhylovsky form
Collin Johns - poslední zápasy
USA F18 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
22.06.18 čtvrtfinále | vs. Gianni Ross | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Isaiah Strode | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 0-4, - Collin Johns - skreč | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Motvey Radionov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.18 kvalifik. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Nestor Vargas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandre Leblanc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Lukas Greif | 6-4, 4-6, 0-2, - Collin Johns - skreč | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Brian Healy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Alonte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
30.11.17 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Lukas Greif | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Rowland Phillips | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
USA F37 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. William Grant | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Arnav Dhingra | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | Andrew Fenty - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu |