ZÁPAS
19.02.18 | kvalifik. | Collin Altamirano | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | Turkey F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Collin Altamirano vs. Juan Bautista Otegui - Vzájemné zápasy
19.02.18 | kvalifik. | Collin Altamirano | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F7 | tvrdý |
Collin Altamirano form & Juan Bautista Otegui form
Collin Altamirano - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Oliver Okonkwo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-2, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Saahith Jayaraman | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Dan Martin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Shunsuke Mitsui | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikita Filin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaede Katayama | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Yuta Tomida | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashkan Ghorbanzadeh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Juan Bautista Otegui - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |