ZÁPAS
13.02.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Pietro Mugelli | 6-0, 6-0 | Tunisia F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Claudio Fortuna | Pietro Mugelli | |
1. podání % | 20/31 (65%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/20 (90%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/31 (77%) | 6/31 (19%) |
Vyhrané body celkem | 49/62 (79%) | 13/62 (21%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pietro Mugelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pietro Mugelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Claudio Fortuna | 4-0 | |
Claudio Fortuna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Pietro Mugelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
Claudio Fortuna | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Pietro Mugelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-0 | Pietro Mugelli | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.03.00, 24 Let
19.03.00, 24 Let
Claudio Fortuna vs. Pietro Mugelli - Vzájemné zápasy
13.02.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Pietro Mugelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F6 | tvrdý |
Claudio Fortuna form & Pietro Mugelli form
Claudio Fortuna - poslední zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | - | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Pietro Mugelli - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | detail zápasu |