ZÁPAS
25.08.18 | semifinále | Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | Romania F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | |
1. podání % | 52/90 (58%) | 53/73 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/52 (62%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/38 (58%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 37/73 (51%) | 36/90 (40%) |
Vyhrané body celkem | 91/163 (56%) | 72/163 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Claudio Fortuna | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Claudio Fortuna | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudio Fortuna | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claudio Fortuna | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudio Fortuna | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudio Fortuna | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudio Fortuna | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudio Fortuna | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Claudio Fortuna vs. Mircea-Alexandru Jecan - Vzájemné zápasy
25.08.18 | semifinále | Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
17.08.15 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Romania F13 | antuka |
31.08.14 | 1. kolo kval. | Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Brasov Challenger | antuka |
14.07.14 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Claudio Fortuna form & Mircea-Alexandru Jecan form
Claudio Fortuna - poslední zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.18 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | - | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Mircea-Alexandru Jecan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.22 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.22 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |