ZÁPAS
06.08.19 | 2. kolo | Chun Hsin Tseng | Mohamed Safwat | 6-1, 6-3 | Manerbio Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chun Hsin Tseng | Mohamed Safwat | |
1. podání % | 33/47 (70%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/14 (79%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Chun Hsin Tseng | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chun Hsin Tseng vs. Mohamed Safwat - Vzájemné zápasy
06.08.19 | 2. kolo | Chun Hsin Tseng | Mohamed Safwat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Manerbio Challenger | antuka |
Chun Hsin Tseng form & Mohamed Safwat form
Chun Hsin Tseng - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Mohamed Safwat - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detail zápasu |