Christopher Rungkat vs. Sheil Kotecha 06.03.2020

Christopher Rungkat vs. Sheil Kotecha 06.03.2020 - Davis Cup, World Group II, PO, INA-KEN 4-0 - porovnání

ZÁPAS

06.03.20Rubber 1Christopher Rungkat Sheil Kotecha 6-1, 6-2 Indonesia Davis Cup tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Christopher Rungkat
Indonésia
14.01.90, 30 Let




824
19
233 832 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Keňa
28.03.00, 20 Let







Sheil Kotecha
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Christopher Rungkat vs. Sheil Kotecha - Vzájemné zápasy

06.03.20Rubber 1Christopher RungkatSheil Kotecha6-1, 6-2 detail zápasuIndonesia Davis Cup tvrdý

Christopher Rungkat - poslední zápasy

Indonesia Davis Cup - tvrdý
06.03.20
Rubber 1
vs. Sheil Kotecha6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Busan Challenger - tvrdý
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Thomas Fancutt3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon Challenger - tvrdý
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Wishaya Trongcharoenchaikul2-6, 6-71 prohradetail zápasu
Sri Lanka Davis Cup - antuka
08.04.18
vs. Harshana Godamanna6-4, 4-6, 7-67 výhradetail zápasu
07.04.18
Rubber 1
vs. Sharmal Dissanayake6-4, 4-6, 3-0, Sharmal Dissanayake - skrečvýhradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Stefano Napolitano2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Indonesia Indonesia F7 - tvrdý
22.11.17
2. kolo
vs. Kento Takeuchi- prohradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Nawakarn Khunjan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
04.11.17
1. kolo kval.
vs. Shintaro Imai- prohradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
28.10.17
1. kolo kval.
vs. Naoki Nakagawa2-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
USA Aptos Challenger - tvrdý
07.08.17
1. kolo
vs. Darian King2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.08.17
kvalifik.
vs. Blake Mott6-4, 6-1 výhradetail zápasu
05.08.17
2. kolo kval.
vs. Nicholas S. Hu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Lexington Challenger - tvrdý
31.07.17
1. kolo
vs. James Mcgee1-6, 6-2, 6-76 prohradetail zápasu
30.07.17
kvalifik.
vs. Nils Ellefsen6-0, 6-4 výhradetail zápasu
USA Winnetka Challenger - tvrdý
10.07.17
1. kolo
vs. Kevin King6-73, 0-6 prohradetail zápasu
Indonesia Davis Cup - tvrdý
09.04.17
vs. Abdullah Maqdes6-1, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
07.04.17
vs. Mohammad Ghareeb6-3, 6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Indonesia Indonesia F4 - tvrdý
02.04.17
finále
vs. Brydan Klein6-4, 2-6, 6-75 prohradetail zápasu
01.04.17
semifinále
vs. Yu Hsiang Chiu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.03.17
čtvrtfinále
vs. Dane Propoggia6-3, 6-0 výhradetail zápasu
30.03.17
2. kolo
vs. Soichiro Moritani6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.03.17
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
12.03.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Lobkov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.03.17
2. kolo kval.
vs. Roman Safiullin3-6, 2-6 prohradetail zápasu
China Zhuhai Challenger - tvrdý
05.03.17
2. kolo kval.
vs. Christopher O'Connell2-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.03.17
1. kolo kval.
vs. Wei Qiang Zheng6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Indonesia Indonesia F3 - tvrdý
22.02.17
1. kolo
vs. Arthur Weber6-0, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
22.02.17
2. kolo
vs. Sho Shimabukuro2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Indonesia Indonesia F2 - tvrdý
16.02.17
2. kolo
vs. Sebastian Fanselow6-76, 0-3, - Christopher Rungkat - skrečprohradetail zápasu

Sheil Kotecha - poslední zápasy

Indonesia Davis Cup - tvrdý
06.03.20
Rubber 1
vs. Christopher Rungkat1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alec Beckley1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Abdella Nedim Mohammed4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Arvid Nordquist3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Kacper Zuk2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Castellon - antuka
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Sergi Perez Contri1-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Carles Arteche Vaquer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Luca Sanchez2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Max Van Wijk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Oriol Fillat Gimenez2-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez1-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Axel Herberg6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Georgii Kravchenko0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Santander - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Carlos Sanchez Jover1-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Anatoliy Petrenko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Vigo - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Yecong He5-7, 2-6 prohradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Bruno Pujol Navarro7-61, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Alejo Vilaro2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza4-6, 6-75 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Gabriel Diaz Freire7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Gandia - antuka
18.07.19
2. kolo
vs. Remy Bertola1-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Aryan Goveas4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Getxo - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Georg Winkler2-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Kravchenko6-2, 7-60 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin6-1, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guido Ivan Justo6-2, 0-6, 5-10 prohradetail zápasu
Uganda M15 Kampala - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. William Bushamuka1-6, 5-7 prohradetail zápasu
<