ZÁPAS
31.05.18 | 2. kolo | Christopher Heyman | Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 7-62 | Turkey F21 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Christopher Heyman | Jonas Trinker | |
1. podání % | 77/102 (75%) | 56/103 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 59/77 (77%) | 42/56 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/25 (64%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 36/103 (35%) | 27/102 (26%) |
Vyhrané body celkem | 111/205 (54%) | 94/205 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Christopher Heyman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christopher Heyman | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Christopher Heyman | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christopher Heyman | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Jonas Trinker | |
1-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Christopher Heyman | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christopher Heyman | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christopher Heyman | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Christopher Heyman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Christopher Heyman | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christopher Heyman | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Christopher Heyman | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Christopher Heyman | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Christopher Heyman vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
31.05.18 | 2. kolo | Christopher Heyman | Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 7-62 | detail zápasu | Turkey F21 | antuka |
Christopher Heyman form & Jonas Trinker form
Christopher Heyman - poslední zápasy
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 4-1, Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Olivier Rojas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Jip Van Assendelft | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Chris Rodesch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Harold Huens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
12.06.22 finále | vs. Damien Wenger | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.22 2. kolo | vs. Simon Beaupain | Simon Beaupain - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |