ZÁPAS
16.08.10 | čtvrtfinále | Christian Lindell | Jose Pereira | 6-1, 3-6, 6-0 | Brazil F19 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Christian Lindell vs. Jose Pereira - Vzájemné zápasy
10.10.19 | 1. kolo | Christian Lindell | Jose Pereira | 7-65, 6-4 | detail zápasu | M25 Rio | antuka |
22.04.16 | čtvrtfinále | Christian Lindell | Jose Pereira | 6-2, 7-64 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
09.12.13 | finále | Jose Pereira | Christian Lindell | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | Brazil F20 | antuka |
07.10.13 | čtvrtfinále | Christian Lindell | Jose Pereira | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Brazil F11 | antuka |
07.05.12 | semifinále | Christian Lindell | Jose Pereira | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Brazil F9 | antuka |
08.08.11 | 1. kolo | Christian Lindell | Jose Pereira | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Brazil F25 | antuka |
16.08.10 | čtvrtfinále | Christian Lindell | Jose Pereira | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Brazil F19 | antuka |
Christian Lindell form & Jose Pereira form
Christian Lindell - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
21.02.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
18.11.20 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
09.10.20 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.20 2. kolo | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.10.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
19.09.20 semifinále | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 2. kolo | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |