ZÁPAS
28.10.16 | čtvrtfinále | Cristian Garin | Carlos Berlocq | - nenastoupil(a/i) | Lima Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cristian Garin | 0-0 | |
0-0 | ||
- nenastoupil(a/i) |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristian Garin vs. Carlos Berlocq - Vzájemné zápasy
12.10.18 | semifinále | Cristian Garin | Carlos Berlocq | 5-7, 7-64, 6-1 | detail zápasu | Santo Domingo | antuka |
28.10.16 | čtvrtfinále | Cristian Garin | Carlos Berlocq | Carlos Berlocq - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
14.11.15 | semifinále | Carlos Berlocq | Cristian Garin | 6-2, 4-0, Carlos Berlocq - skreč | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
25.08.15 | 1. kolo | Cristian Garin | Carlos Berlocq | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Manerbio Challenger | antuka |
19.08.15 | 2. kolo | Carlos Berlocq | Cristian Garin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka |
Cristian Garin form & Carlos Berlocq form
Cristian Garin - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 6-73, 0-3, - Cristian Garin - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 5-7, 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jie Cui | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Yi Zhou | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Leo Borg | 7-66, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 kvalifik. | vs. Christopher O'Connell | 7-66, 6-4 | detail zápasu |
Carlos Berlocq - poslední zápasy
Biella Challenger - antuka | ||||
19.09.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Miedler | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
21.07.19 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.19 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |