ZÁPAS
05.03.20 | 2. kolo | Chien-Hsun Lo | Vladyslav Manafov | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chien-Hsun Lo | Vladyslav Manafov | |
1. podání % | 26/46 (57%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/20 (70%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/49 (47%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Chien-Hsun Lo | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0 | ||
Chien-Hsun Lo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0 | ||
Chien-Hsun Lo | 4-0 | |
4-1 | Vladyslav Manafov | |
Chien-Hsun Lo | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chien-Hsun Lo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chien-Hsun Lo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chien-Hsun Lo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chien-Hsun Lo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chien-Hsun Lo vs. Vladyslav Manafov - Vzájemné zápasy
05.03.20 | 2. kolo | Chien-Hsun Lo | Vladyslav Manafov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
07.11.19 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Chien-Hsun Lo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Chien-Hsun Lo form & Vladyslav Manafov form
Chien-Hsun Lo - poslední zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |