ZÁPAS
30.01.17 | 1. kolo kval. | Cesar Testoni | Joshua Luck | 2-6, 6-4, 6-2 | Egypt F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
04.10.95, 28 Let
04.10.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
20.11.95, 28 Let
20.11.95, 28 Let
Cesar Testoni vs. Joshua Luck - Vzájemné zápasy
30.01.17 | 1. kolo kval. | Cesar Testoni | Joshua Luck | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Egypt F3 | tvrdý |
Cesar Testoni form & Joshua Luck form
Cesar Testoni - poslední zápasy
France F4 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Vincent Stouff | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedyn | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Hristo Valeov | 4-6, 0-2, - Cesar Testoni - skreč | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Jeremy Tour | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Vasisht Cheruku | 4-6, 0-1, - Cesar Testoni - skreč | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
17.11.17 čtvrtfinále | vs. Enzo Couacaud | 1-4, - Cesar Testoni - skreč | detail zápasu | |
16.11.17 2. kolo | vs. Skyler Butts | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Yuki Matsuo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Arata Onozawa | Arata Onozawa - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
France F24 - tvrdý I. | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Gianni Mina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Enzo Machizaud | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Florent Casays | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Tony Bourcet | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F15 - tvrdý | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Antoine Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Mark Chigaazira | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Thales Turini | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. William Bushamuka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. William Bushamuka | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F8 - tvrdý | ||||
17.04.17 kvalifik. | vs. Valentin Nourrissat | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Roman Revkov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Michael Zhu | 1-6, 0-1, - Cesar Testoni - skreč | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nathan Lavanchy | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Joshua Luck - poslední zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 1-4, - Joshua Luck - skreč | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-4, 2-0, Kyran Magimay - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ben Patael | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Sean Kamyshev | 4-1, Sean Kamyshev - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Roi Ginat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Simon Levy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-76, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Brandon Murphy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Alon Elia | 6-4, 4-0, Alon Elia - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Simon Levy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu |