ZÁPAS
01.06.18 | semifinále | Cem Ilkel | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | Uzbekistan F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Cem Ilkel | Vladyslav Manafov | |
1. podání % | 34/63 (54%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 27/34 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/29 (59%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/55 (33%) | 20/63 (32%) |
Vyhrané body celkem | 61/118 (52%) | 57/118 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 8 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cem Ilkel | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Cem Ilkel | 1-1 | |
Cem Ilkel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Cem Ilkel | 3-1 | |
Cem Ilkel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Cem Ilkel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cem Ilkel | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Vladyslav Manafov | |
1-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cem Ilkel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Cem Ilkel | 2-2 | |
2-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-4 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Cem Ilkel | 4-4 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Cem Ilkel | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cem Ilkel vs. Vladyslav Manafov - Vzájemné zápasy
01.06.18 | semifinále | Cem Ilkel | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Uzbekistan F3 | tvrdý |
03.11.14 | semifinále | Cem Ilkel | Vladyslav Manafov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Turkey F39 | tvrdý |
Cem Ilkel form & Vladyslav Manafov form
Cem Ilkel - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |