INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cem Ilkel vs. Petr Michnev - Vzájemné zápasy
15.01.16 | čtvrtfinále | Petr Michnev | Cem Ilkel | 7-5, 4-6, 7-64 | detail zápasu | Germany F1 | koberec |
07.07.14 | 1. kolo | Cem Ilkel | Petr Michnev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F24 | tvrdý |
Cem Ilkel form & Petr Michnev form
Cem Ilkel - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |