ZÁPAS
10.10.17 | 1. kolo | Cem Ilkel | Ivan Sabanov | 6-4, 6-4 | Nigeria F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Cem Ilkel | Ivan Sabanov | |
1. podání % | 27/56 (48%) | 46/69 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/29 (76%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/69 (43%) | 15/56 (27%) |
Vyhrané body celkem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 9 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
25.06.92, 31 Let
237 270 $
25.06.92, 31 Let
237 270 $
Cem Ilkel vs. Ivan Sabanov - Vzájemné zápasy
10.10.17 | 1. kolo | Cem Ilkel | Ivan Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Nigeria F4 | tvrdý |
Cem Ilkel form & Ivan Sabanov form
Cem Ilkel - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Ivan Sabanov - poslední zápasy
Losinj Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.06.20 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Filip Stipic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Mate Pavic | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-2, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Duje Kekez | 6-76, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Moritz Thiem | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 2. kolo | vs. Tom Fawcett | Tom Fawcett - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.01.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-2, 3-1, Simone Roncalli - skreč | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 kvalifik. | vs. Luis Gomar Monio | 2-6, 4-6 | detail zápasu |