ZÁPAS
12.09.19 | 3. kolo | Carlos Taberner | Paolo Lorenzi | 6-1, 6-2 | Seville Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Paolo Lorenzi | |
1. podání % | 26/37 (70%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 20/39 (51%) | 5/37 (14%) |
Vyhrané body celkem | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Paolo Lorenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Paolo Lorenzi - Vzájemné zápasy
12.09.19 | 3. kolo | Carlos Taberner | Paolo Lorenzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Seville Challenger | antuka |
Carlos Taberner form & Paolo Lorenzi form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Paolo Lorenzi - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
18.08.21 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orlando 2 - tvrdý | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Sam Riffice | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-63, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome 1 - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Yannick Maden | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.21 kvalifik. | vs. Jason Jung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Akira Santillan | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý I. | ||||
18.01.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. John-Patrick Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
02.12.20 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-2, 6-3 | detail zápasu |