ZÁPAS
15.09.17 | čtvrtfinále | Carlos Taberner | Nikola Milojevic | 7-5, 3-6, 6-2 | Banja Luka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Nikola Milojevic | |
1. podání % | 52/98 (53%) | 60/93 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/52 (63%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/46 (59%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/93 (42%) | 38/98 (39%) |
Vyhrané body celkem | 99/191 (52%) | 92/191 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Nikola Milojevic - Vzájemné zápasy
30.09.22 | 2. kolo | Carlos Taberner | Nikola Milojevic | 6-0, 6-76, 7-65 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
31.07.19 | 2. kolo | Nikola Milojevic | Carlos Taberner | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka |
25.07.19 | 3. kolo | Carlos Taberner | Nikola Milojevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka |
15.09.17 | čtvrtfinále | Carlos Taberner | Nikola Milojevic | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
24.05.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Nikola Milojevic | 7-5, 7-60 | detail zápasu | Shymkent Challenger | antuka |
Carlos Taberner form & Nikola Milojevic form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Nikola Milojevic - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.22 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detail zápasu |