ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Arthur De Greef | 7-66, 3-6, 6-1 | Manerbio Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Arthur De Greef | |
1. podání % | 53/87 (61%) | 56/86 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/53 (77%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/34 (59%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/86 (35%) | 26/87 (30%) |
Vyhrané body celkem | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Arthur De Greef | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
07.05.19 | 2. kolo | Carlos Taberner | Arthur De Greef | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
24.08.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Arthur De Greef | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Manerbio Challenger | antuka |
07.09.16 | 2. kolo | Arthur De Greef | Carlos Taberner | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Seville Challenger | antuka |
19.03.16 | semifinále | Arthur De Greef | Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F10 | antuka |
Carlos Taberner form & Arthur De Greef form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |