ZÁPAS
02.04.19 | 2. kolo | Carlos Taberner | Andrea Arnaboldi | 6-72, 6-1, 6-4 | Alicante Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Andrea Arnaboldi | |
1. podání % | 53/91 (58%) | 44/90 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/53 (72%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/38 (50%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/90 (42%) | 34/91 (37%) |
Vyhrané body celkem | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-4 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Andrea Arnaboldi - Vzájemné zápasy
30.07.23 | 1. kolo kval. | Carlos Taberner | Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | San Marino | antuka |
23.10.21 | čtvrtfinále | Carlos Taberner | Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Losinj Challenger | antuka |
02.04.19 | 2. kolo | Carlos Taberner | Andrea Arnaboldi | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Alicante Challenger | antuka |
Carlos Taberner form & Andrea Arnaboldi form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Bucharest - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Andrea Arnaboldi - poslední zápasy
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu |