ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Carlos Lopez Montagud | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-3, 6-3 | M15 Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Lopez Montagud | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
1. podání % | 32/53 (60%) | 44/57 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/57 (46%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkem | 61/110 (55%) | 49/110 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Carlos Lopez Montagud | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
11.08.00, 23 Let
11.08.00, 23 Let
Carlos Lopez Montagud vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Carlos Lopez Montagud | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Las | antuka |
Carlos Lopez Montagud form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Carlos Lopez Montagud - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - poslední zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu |