ZÁPAS
15.03.18 | čtvrtfinále | Carlos Boluda-Purkiss | Arjun Kadhe | 7-5, 3-6, 6-4 | India F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Boluda-Purkiss | Arjun Kadhe | |
1. podání % | 53/108 (49%) | 80/100 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/53 (66%) | 51/80 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 30/55 (55%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 41/100 (41%) | 43/108 (40%) |
Vyhrané body celkem | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-5 | |
0-0, 40-30 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 30-40 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-1 | |
Carlos Boluda-Purkiss | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-4 | |
Carlos Boluda-Purkiss | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 0-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Boluda-Purkiss vs. Arjun Kadhe - Vzájemné zápasy
23.03.18 | semifinále | Arjun Kadhe | Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | India F4 | antuka |
15.03.18 | čtvrtfinále | Carlos Boluda-Purkiss | Arjun Kadhe | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | India F3 | tvrdý |
10.03.18 | finále | Carlos Boluda-Purkiss | Arjun Kadhe | 6-0, 6-4 | detail zápasu | India F2 | tvrdý |
Carlos Boluda-Purkiss form & Arjun Kadhe form
Carlos Boluda-Purkiss - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Arjun Kadhe - poslední zápasy
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detail zápasu |