ZÁPAS
16.11.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | Tunisia F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Boluda-Purkiss | Anis Ghorbel | |
1. podání % | 35/54 (65%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/59 (41%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/113 (54%) | 52/113 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Boluda-Purkiss vs. Anis Ghorbel - Vzájemné zápasy
22.11.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Anis Ghorbel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F36 | antuka |
16.11.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F35 | antuka |
01.03.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Anis Ghorbel | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F8 | antuka |
Carlos Boluda-Purkiss form & Anis Ghorbel form
Carlos Boluda-Purkiss - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Anis Ghorbel - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | - Anis Ghorbel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.20 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.20 1. kolo | vs. Vincent Knoess | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.20 kvalifik. | vs. Thibault Verdier | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 4-6, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-2, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Giorgio Ricca | 6-0, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |