ZÁPAS
23.02.19 | 1. kolo kval. | Carlos Berlocq | Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | Sao Paulo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Berlocq | Gian Marco Moroni | |
1. podání % | 53/90 (59%) | 71/102 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/53 (72%) | 39/71 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/37 (24%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 49/102 (48%) | 43/90 (48%) |
Vyhrané body celkem | 96/192 (50%) | 96/192 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carlos Berlocq | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Berlocq | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Berlocq | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Berlocq | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Berlocq | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Berlocq | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Berlocq | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Berlocq | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Carlos Berlocq | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Berlocq | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Berlocq | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Berlocq | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Berlocq | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Berlocq vs. Gian Marco Moroni - Vzájemné zápasy
23.02.19 | 1. kolo kval. | Carlos Berlocq | Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Carlos Berlocq form & Gian Marco Moroni form
Carlos Berlocq - poslední zápasy
Biella Challenger - antuka | ||||
19.09.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Miedler | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
21.07.19 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.19 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |