ZÁPAS
22.09.19 | 1. kolo kval. | Carlo Alberto Fossati | Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
27.01.99, 25 Let
27.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
30.09.99, 24 Let
30.09.99, 24 Let
Carlo Alberto Fossati vs. Kaya Arinc - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Carlo Alberto Fossati | Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Carlo Alberto Fossati form & Kaya Arinc form
Carlo Alberto Fossati - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renlong Pang | 1-6, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Gerbaud | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 7-62, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Bill | 6-2, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Simone Macchione | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fabio De Michele | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-1, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Giulio Perego | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Schenekenberg | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kaya Arinc - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |