ZÁPAS
10.07.18 | 2. kolo | Cannon Kingsley | Taisei Ichikawa | 6-4, 1-6, 6-1 | Wimbledon (juniors) | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cannon Kingsley | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cannon Kingsley | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cannon Kingsley | 2-3 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cannon Kingsley | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cannon Kingsley | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cannon Kingsley | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cannon Kingsley | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cannon Kingsley | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Cannon Kingsley | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Cannon Kingsley | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cannon Kingsley | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Taisei Ichikawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cannon Kingsley | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cannon Kingsley vs. Taisei Ichikawa - Vzájemné zápasy
10.07.18 | 2. kolo | Cannon Kingsley | Taisei Ichikawa | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Cannon Kingsley form & Taisei Ichikawa form
Cannon Kingsley - poslední zápasy
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nathan Mao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Henry Searle | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-77, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 5-7, 7-62, 6-75 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alex Lawson | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Learner Tien | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Christian Harrison | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Robin Catry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Taisei Ichikawa - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Thomas Braithwaite | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Scott Jones | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Scott Jones | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Jay Dylan Hara Friend | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Thanapet Chanta | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Patrik Oplustil | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 6-74, 1-3, - Taisei Ichikawa - skreč | detail zápasu |