ZÁPAS
12.09.18 | 2. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Santiago Besada | 6-0, 6-3 | Argentina F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilo Ugo Carabelli | Santiago Besada | |
1. podání % | 20/40 (50%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Santiago Besada | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Santiago Besada | |
0-0, 15-0 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Santiago Besada | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
1-0 | Santiago Besada | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Santiago Besada | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Santiago Besada | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
06.04.98, 25 Let
10 912 $
06.04.98, 25 Let
10 912 $
Camilo Ugo Carabelli vs. Santiago Besada - Vzájemné zápasy
12.09.18 | 2. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Santiago Besada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Camilo Ugo Carabelli form & Santiago Besada form
Camilo Ugo Carabelli - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - skreč | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Santiago Besada - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu |