ZÁPAS
04.03.18 | 2. kolo kval. | Camilo Ugo Carabelli | Ioannis Papounidis | 6-0, 6-3 | Turkey F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
29.05.98, 25 Let
29.05.98, 25 Let
Camilo Ugo Carabelli vs. Ioannis Papounidis - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo kval. | Camilo Ugo Carabelli | Ioannis Papounidis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Turkey F9 | antuka |
Camilo Ugo Carabelli form & Ioannis Papounidis form
Camilo Ugo Carabelli - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - skreč | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ioannis Papounidis - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Jerome Kym | 7-66, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Julius Fuller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Elgin Khoeblal | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Michael Weindl | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Hajek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ben Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Benedikt Steudter | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 7-64, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Domen Gostincar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Tsomlektsoglou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Rayan Ghedjemis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Enrique Luque Rico | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Frederik Oervad | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | detail zápasu |