ZÁPAS
06.03.20 | čtvrtfinále | Calvin Hemery | Tim Handel | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Calvin Hemery | Tim Handel | |
1. podání % | 29/51 (57%) | 39/54 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 25/39 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/54 (44%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15 | ||
Calvin Hemery | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Tim Handel | |
0-0, 30-0 | ||
Calvin Hemery | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Calvin Hemery | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Tim Handel | |
Calvin Hemery | 2-1 | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
Calvin Hemery | 2-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Calvin Hemery | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Calvin Hemery | 4-4 | |
5-4 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Calvin Hemery vs. Tim Handel - Vzájemné zápasy
06.03.20 | čtvrtfinále | Calvin Hemery | Tim Handel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Calvin Hemery form & Tim Handel form
Calvin Hemery - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Tim Handel - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | detail zápasu |