ZÁPAS
05.03.20 | 2. kolo | Calvin Hemery | Ameur Ben Hassen | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Calvin Hemery | Ameur Ben Hassen | |
1. podání % | 30/47 (64%) | 42/55 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/30 (87%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 24/55 (44%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Ameur Ben Hassen | |
0-0 | ||
Calvin Hemery | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 0-15 | ||
Calvin Hemery | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Calvin Hemery | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Calvin Hemery | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Calvin Hemery | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ameur Ben Hassen | |
0-0 | ||
Calvin Hemery | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ameur Ben Hassen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Calvin Hemery | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
28.06.93, 30 Let
13 468 $
28.06.93, 30 Let
13 468 $
Calvin Hemery vs. Ameur Ben Hassen - Vzájemné zápasy
05.03.20 | 2. kolo | Calvin Hemery | Ameur Ben Hassen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Calvin Hemery form & Ameur Ben Hassen form
Calvin Hemery - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Ameur Ben Hassen - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Maxence Broville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-76, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 5-7, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Voljacques | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Max Houkes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-3, - Ameur Ben Hassen - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 1-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 1-4, - Ameur Ben Hassen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Mats Hermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 7-5 | detail zápasu |