Calum Puttergill/Brandon Walkin vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas

Calum Puttergill/Brandon Walkin vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas - M25 Mildura - porovnání

ZÁPAS

04.03.19fináleCalum Puttergill/Brandon Walkin Brydan Klein/Scott Puodziunas 7-64, 6-73, 18-16 Australia M25 Mildura tráva

STATISTIKY ZÁPASU

18-16

Calum Puttergill
Austrália
22.10.93, 26 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Veľká Británia
31.12.89, 30 Let
183 cm
80 kg

Hraje pravou rukou



Brydan Klein
Brandon Walkin
Austrália
16.08.94, 25 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Austrália
09.11.89, 30 Let




Scott Puodziunas
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Calum Puttergill/Brandon Walkin vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas - Vzájemné zápasy

30.09.19čtvrtfináleBrydan KleinCalum Puttergill6-3, 6-76, 10-7 detail zápasuAustralia M25 Brisbane tvrdý
04.03.19fináleCalum Puttergill/Brandon WalkinBrydan Klein/Scott Puodziunas7-64, 6-73, 18-16 detail zápasuAustralia M25 Mildura tráva

Calum Puttergill/Brandon Walkin - poslední zápasy

Australia Playford Challenger - tvrdý
29.10.19
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Evan King6-79, 6-73 prohradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
25.10.19
semifinále
vs. Max Purcell/Luke Saville2-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Alex Bolt/Matt Reid6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Aleksandar Vukic6-4, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Luca Castelnuovo/Ajeet Rai6-75, 7-65, 10-7 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Martin Beran/William Ma6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
07.10.19
semifinále
vs. Yu Hsiou Hsu/Vladyslav Orlov4-6, 6-4, 3-10 prohradetail zápasu
Australia M25 Brisbane - tvrdý
30.09.19
1. kolo
vs. Jayden Court/Alexander Crnokrak6-4, 7-60 výhradetail zápasu
30.09.19
čtvrtfinále
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas3-6, 7-66, 7-10 prohradetail zápasu
Australia M25 Cairns - tvrdý
16.09.19
finále
vs. Vladyslav Orlov/Rhett Purcell6-4, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. James Ibrahim/Connor Johnson6-2, 7-5 výhradetail zápasu
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Aaron Addison/William Ma6-4, 6-76, 10-8 výhradetail zápasu
16.09.19
semifinále
vs. Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios2-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Australia M15 Mornington - antuka
25.03.19
1. kolo
vs. Alexander Crnokrak/Benard Bruno Nkomba3-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
25.03.19
čtvrtfinále
vs. Rimpei Kawakami/Daisuke Sumizawa6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.03.19
semifinále
vs. Rinky Hijikata/Matthew Christopher Romios6-4, 7-5 výhradetail zápasu
25.03.19
finále
vs. Aaron Addison/Karunuday Singh1-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Australia M15 Mornington - antuka
18.03.19
čtvrtfinále
vs. Dusty H. Boyer/Nick Chappell7-65, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
18.03.19
semifinále
vs. Aaron Addison/Karunuday Singh6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.03.19
finále
vs. Thomas Fancutt/Dane Sweeny6-1, 7-5 výhradetail zápasu
18.03.19
1. kolo
vs. James Frawley/Lucas Vuradin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
04.03.19
semifinále
vs. Michael Look/Matthew Christopher Romios2-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
04.03.19
finále
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas7-64, 6-73, 18-16 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo
vs. Jayden Court/Benard Bruno Nkomba6-1, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.19
čtvrtfinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-3, 7-62 výhradetail zápasu
Australia M25 Albury - tráva
25.02.19
1. kolo
vs. Aaron Addison/Lucas Vuradin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.19
čtvrtfinále
vs. Arjun Kadhe/Jason Taylor4-6, 5-7 prohradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
14.11.16
1. kolo
vs. Rikhardt Bierman/Joshua Howard-Tripp6-4, 6-2 výhradetail zápasu
14.11.16
čtvrtfinále
vs. James Marsalek/Nikala Scholtz2-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
14.11.16
semifinále
vs. Gabor Borsos/Luca Margaroli6-3, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu

Brydan Klein/Scott Puodziunas - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
12.03.20
semifinále
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-4, 7-62 výhradetail zápasu
11.03.20
čtvrtfinále
vs. Harry Bourchier/Chanchin Sookton-Eng7-65, 7-63 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Aaron Addison/Jake Delaney7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
07.03.20
finále
vs. Jeremy Beale/Thomas Fancutt6-4, 6-76, 3-10 prohradetail zápasu
06.03.20
semifinále
vs. Yu Hsiou Hsu/Matthew Christopher Romios6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Rio Noguchi/Naoki Tajima6-2, 7-65 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Jayden Court/Dane Sweeny6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-63, 6-75, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic/Denys Molchanov6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
01.11.19
semifinále
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen5-7, 4-6 prohradetail zápasu
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo2-6, 7-67, 10-7 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Jacob Grills/Aleksandar Vukic Jacob Grills/Aleksandar Vukic - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
27.10.19
finále
vs. Max Purcell/Luke Saville7-62, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
25.10.19
semifinále
vs. Thomas Fancutt/Bradley Mousley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana1-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
07.10.19
semifinále
vs. Alexis Musialek/Lucas Vuradin4-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
07.10.19
finále
vs. Yu Hsiou Hsu/Vladyslav Orlov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Chen Dong/Casey Hoole6-0, 6-1 výhradetail zápasu
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Australia M25 Brisbane - tvrdý
30.09.19
čtvrtfinále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-3, 6-76, 10-7 výhradetail zápasu
30.09.19
semifinále
vs. Francis Casey Alcantara/Harry Bourchier4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Maverick Banes/Bradley Mousley6-3, 7-67 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
04.03.19
finále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-74, 7-63, 16-18 prohradetail zápasu
04.03.19
čtvrtfinále
vs. Alec Adamson/Nick Chappell6-1, 7-69 výhradetail zápasu
04.03.19
semifinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier2-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo/Rio Noguchi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Australia M25 Albury - tráva
25.02.19
čtvrtfinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier6-4, 6-4 výhradetail zápasu
25.02.19
semifinále
vs. Michael Look/Matthew Christopher Romios6-2, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
25.02.19
finále
vs. Arjun Kadhe/Jason Taylor4-6, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
<