ZÁPAS
17.05.18 | 2. kolo | Calin Manda | Zvonimir Oreskovic | 6-1, 6-1 | Bulgaria F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Calin Manda | Zvonimir Oreskovic | |
1. podání % | 24/34 (71%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/24 (92%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Calin Manda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Calin Manda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Calin Manda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Calin Manda | 1-0 | |
Calin Manda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Calin Manda | 2-1 | |
Calin Manda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Calin Manda | 4-1 | |
Calin Manda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
09.01.98, 26 Let
09.01.98, 26 Let
Calin Manda vs. Zvonimir Oreskovic - Vzájemné zápasy
17.05.18 | 2. kolo | Calin Manda | Zvonimir Oreskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Bulgaria F1 | tvrdý |
Calin Manda form & Zvonimir Oreskovic form
Calin Manda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Zvonimir Oreskovic - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F21 - antuka | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - skreč | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu |