Buvaysar Gadamauri vs. Joshua Rose 08.03.2020

Buvaysar Gadamauri vs. Joshua Rose 08.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Buvaysar Gadamauri Joshua Rose 6-3, 6-4 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Buvaysar Gadamauri
Belgicko
10.07.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
29.08.99, 20 Let







Joshua Rose
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Buvaysar Gadamauri vs. Joshua Rose - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Buvaysar GadamauriJoshua Rose6-3, 6-4 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Buvaysar Gadamauri - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Andrea Del Federico6-2, 6-1 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Pietro Marino7-5, 6-75, 10-12 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Joshua Rose6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Martin Van Der Meerschen3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Pietro Marino6-4, 6-0 výhradetail zápasu
01.03.20
2. kolo kval.
vs. Hans Peter Kaufmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Kai Wehnelt5-7, 1-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Eleftherios Theodorou6-0, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Hao Yuan Ng6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. William Griffith2-0, William Griffith - skrečvýhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Marko Pavlovic (1999)6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Timo Stodder2-6, 7-64, 8-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lasse Muscheites7-5, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Bastian Trinker7-5, 6-2 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Benjamin Paranque6-3, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.12.19
kvalifik.
vs. Yanais Laurent2-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.12.19
2. kolo kval.
vs. Philip Sikman6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Llanos Mccallan7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Timur Kiuamov4-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Haithem Rabbouche6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Maksim Tikhomirov4-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Jake Hersey6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Bekkhan Atlangeriev6-2, 7-64 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Koonwar Gupta6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Giorgio Micarelli6-2, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
kvalifik.
vs. Leonardo Civita-Telles3-6, 7-64, 3-10 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Kamiel Francesco Cherlet De San Juan6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Petros Tsitsipas3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
21.10.19
kvalifik.
vs. Petros Tsitsipas4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Mohamed Anouar Braham6-4, 6-2 výhradetail zápasu

Joshua Rose - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Elliott Farmer3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. William Ma4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. Valentin Guenther3-6, 0-4, - Joshua Rose - skrečprohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Denisov1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Nigeria M25+H Abuja - tvrdý
08.04.19
kvalifik.
vs. Joseph Imeh Ubon- Joshua Rose - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
12.11.18
kvalifik.
vs. Jake Hersey1-6, 6-76 prohradetail zápasu
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Adam Jones7-5, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Michal Wozniak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
06.11.18
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-72, 3-6 prohradetail zápasu
05.11.18
kvalifik.
vs. Marvin Rehberg6-4, 6-3 výhradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Samuele Ramazzotti5-5, Samuele Ramazzotti - skrečvýhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Davide Tortora2-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Eric Ahren Moonga2-6, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Josh Hublitz6-3, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Loughborough Challenger - tvrdý I.
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Simon Carr4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland Poland F3 - antuka
14.05.18
kvalifik.
vs. Ivan Yatsuk3-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Roger Rogowski6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Poland Poland F2 - antuka
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Blazej Krzeptowski6-3, 6-1 výhradetail zápasu
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Gennaro Orazzo7-5, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Qatar Qatar F3 - tvrdý
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Sam Taylor1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Qatar Qatar F2 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Vasil Yehorov4-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý I.
04.02.18
1. kolo kval.
vs. Benjamin Dhoe3-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý I.
30.01.18
kvalifik.
vs. Adrian Obert3-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
29.01.18
2. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F3 - tvrdý
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F2 - tvrdý
14.01.18
1. kolo kval.
vs. Jakob Sude6-70, 1-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Mayeul Darras6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Mate Valkusz4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Donski6-75, 6-71 prohradetail zápasu
<