ZÁPAS
06.05.19 | 1. kolo kval. | Bulat Galiev | Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
16.10.97, 26 Let
16.10.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
06.03.00, 24 Let
06.03.00, 24 Let
Bulat Galiev vs. Mate Voros - Vzájemné zápasy
06.05.19 | 1. kolo kval. | Bulat Galiev | Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bulat Galiev form & Mate Voros form
Bulat Galiev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |
Mate Voros - poslední zápasy
M15 Prijedor - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-62 | detail zápasu |