Brydan Klein/Scott Puodziunas vs. Jayden Court/Dane Sweeny 03.03.2020

Brydan Klein/Scott Puodziunas vs. Jayden Court/Dane Sweeny 03.03.2020 - M25 Mildura - porovnání

ZÁPAS

03.03.201. koloBrydan Klein/Scott Puodziunas Jayden Court/Dane Sweeny 6-4, 7-5 Australia M25 Mildura tráva

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Brydan Klein
Veľká Británia
31.12.89, 30 Let
183 cm
80 kg

Hraje pravou rukou



Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Austrália
19.06.00, 19 Let







Jayden Court
Scott Puodziunas
Austrália
09.11.89, 30 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Austrália
12.02.01, 19 Let




Dane Sweeny
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Brydan Klein/Scott Puodziunas vs. Jayden Court/Dane Sweeny - Vzájemné zápasy

03.03.201. koloBrydan Klein/Scott PuodziunasJayden Court/Dane Sweeny6-4, 7-5 detail zápasuAustralia M25 Mildura tráva

Brydan Klein/Scott Puodziunas - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
12.03.20
semifinále
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-4, 7-62 výhradetail zápasu
11.03.20
čtvrtfinále
vs. Harry Bourchier/Chanchin Sookton-Eng7-65, 7-63 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Aaron Addison/Jake Delaney7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
07.03.20
finále
vs. Jeremy Beale/Thomas Fancutt6-4, 6-76, 3-10 prohradetail zápasu
06.03.20
semifinále
vs. Yu Hsiou Hsu/Matthew Christopher Romios6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Rio Noguchi/Naoki Tajima6-2, 7-65 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Jayden Court/Dane Sweeny6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-63, 6-75, 8-10 prohradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic/Denys Molchanov6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
01.11.19
semifinále
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen5-7, 4-6 prohradetail zápasu
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo2-6, 7-67, 10-7 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Jacob Grills/Aleksandar Vukic Jacob Grills/Aleksandar Vukic/Dane Sweeny - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
27.10.19
finále
vs. Max Purcell/Luke Saville7-62, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
25.10.19
semifinále
vs. Thomas Fancutt/Bradley Mousley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana1-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios Thomas Fancutt/Matthew Christopher Romios/Dane Sweeny - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
07.10.19
semifinále
vs. Alexis Musialek/Lucas Vuradin4-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
07.10.19
finále
vs. Yu Hsiou Hsu/Vladyslav Orlov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Chen Dong/Casey Hoole6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Australia M25 Brisbane - tvrdý
30.09.19
1. kolo
vs. Maverick Banes/Bradley Mousley6-3, 7-67 výhradetail zápasu
30.09.19
čtvrtfinále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-3, 6-76, 10-7 výhradetail zápasu
30.09.19
semifinále
vs. Francis Casey Alcantara/Harry Bourchier4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
04.03.19
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo/Rio Noguchi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.19
finále
vs. Calum Puttergill/Brandon Walkin6-74, 7-63, 16-18 prohradetail zápasu
04.03.19
čtvrtfinále
vs. Alec Adamson/Nick Chappell6-1, 7-69 výhradetail zápasu
04.03.19
semifinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier2-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Albury - tráva
25.02.19
finále
vs. Arjun Kadhe/Jason Taylor4-6, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
25.02.19
1. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi/Yuta Shimizu7-5, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.19
čtvrtfinále
vs. Edward Bourchier/Harry Bourchier6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Jayden Court/Dane Sweeny - poslední zápasy

Australia M25 Mildura - tráva
03.03.20
1. kolo
vs. Brydan Klein/Scott Puodziunas4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Australia Australia F7 - tvrdý
01.10.18
1. kolo
vs. Connor Farren/Christian Langmo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.10.18
čtvrtfinále
vs. Dusty H. Boyer/Evan Hoyt1-6, 7-64, 8-10 prohradetail zápasu
<