ZÁPAS
26.02.19 | 1. kolo | Brydan Klein | Matthew Dellavedova | 6-3, 6-0 | M25 Albury | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Brydan Klein | Matthew Dellavedova | |
1. podání % | 28/42 (67%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkem | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brydan Klein | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Brydan Klein vs. Matthew Dellavedova - Vzájemné zápasy
26.02.19 | 1. kolo | Brydan Klein | Matthew Dellavedova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M25 Albury | tráva |
Brydan Klein form & Matthew Dellavedova form
Brydan Klein - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
08.03.20 finále | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu |
Matthew Dellavedova - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |