ZÁPAS
01.08.11 | 1. kolo | Brydan Klein | Alessandro Petrone | 6-3, 6-3 | Turkey F22 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Brydan Klein vs. Alessandro Petrone - Vzájemné zápasy
01.10.12 | 1. kolo | Brydan Klein | Alessandro Petrone | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Turkey F38 | tvrdý |
01.08.11 | 1. kolo | Brydan Klein | Alessandro Petrone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F22 | antuka |
Brydan Klein form & Alessandro Petrone form
Brydan Klein - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
08.03.20 finále | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu |
Alessandro Petrone - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |