ZÁPAS
09.04.19 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Michael Zhu | 6-4, 6-1 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bruno Sant'Anna | Michael Zhu | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/28 (61%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bruno Sant'Anna | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bruno Sant'Anna | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bruno Sant'Anna vs. Michael Zhu - Vzájemné zápasy
09.04.19 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Michael Zhu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Bruno Sant'Anna form & Michael Zhu form
Bruno Sant'Anna - poslední zápasy
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.19 finále | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 semifinále | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - skreč | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Michael Zhu - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | detail zápasu |