ZÁPAS
28.06.16 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Leonardo Civita-Telles | 6-3, 6-4 | Brazil F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bruno Sant'Anna | Leonardo Civita-Telles | |
1. podání % | 39/69 (57%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/39 (74%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/30 (53%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/61 (44%) | 24/69 (35%) |
Vyhrané body celkem | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
14.11.95, 28 Let
14.11.95, 28 Let
Bruno Sant'Anna vs. Leonardo Civita-Telles - Vzájemné zápasy
28.06.16 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Leonardo Civita-Telles | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Brazil F1 | antuka |
Bruno Sant'Anna form & Leonardo Civita-Telles form
Bruno Sant'Anna - poslední zápasy
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.19 finále | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 semifinále | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - skreč | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Leonardo Civita-Telles - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Cagan Celik | - Leonardo Civita-Telles - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - skreč | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - skreč | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | detail zápasu |