ZÁPAS
24.10.16 | 1. kolo kval. | Bruno Britez | Mateo Berne | 6-3, 7-5 | Argentina F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paraguay
23.05.98, 25 Let
23.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
13.01.98, 26 Let
13.01.98, 26 Let
Bruno Britez vs. Mateo Berne - Vzájemné zápasy
24.10.16 | 1. kolo kval. | Bruno Britez | Mateo Berne | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Argentina F11 | antuka |
Bruno Britez form & Mateo Berne form
Bruno Britez - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Johann Willems | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ilco Van Buuren | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Podsednik | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alan Ferreyra | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Nicolas Santos | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Nicolas Zaidman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Facundo Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Floridablanca Challenger - antuka | ||||
05.08.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombia F2 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Colombia F1 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Mora | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Ramirez Luna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
09.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Mateo Berne - poslední zápasy
M15 Lujan - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 1-3, - Mateo Berne - skreč | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Joel Fausto Garagarza | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Victor Alves | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Mateo Branc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-72, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Alex Barrena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Matias Iturbe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-4, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Agustin Mascotto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Delnido | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Ramiro Augotr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 2-6, 1-6 | detail zápasu |