ZÁPAS
11.05.17 | čtvrtfinále | Brayden Schnur | Takanyi Garanganga | 4-6, 5-5, - skreč | Nigeria F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Brayden Schnur vs. Takanyi Garanganga - Vzájemné zápasy
11.05.17 | čtvrtfinále | Brayden Schnur | Takanyi Garanganga | 4-6, 5-5, Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | Nigeria F2 | tvrdý |
05.05.17 | semifinále | Brayden Schnur | Takanyi Garanganga | 6-3, 6-74, 7-62 | detail zápasu | Nigeria F1 | tvrdý |
07.04.17 | čtvrtfinále | Takanyi Garanganga | Brayden Schnur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | USA F12 | tvrdý |
Brayden Schnur form & Takanyi Garanganga form
Brayden Schnur - poslední zápasy
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
06.08.23 kvalifik. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - skreč | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - skreč | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.21 2. kolo | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Takanyi Garanganga - poslední zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |