ZÁPAS
13.03.17 | kvalifik. | Brandon Walkin | Omar Fields | 6-3, 6-3 | Australia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.03.97, 27 Let
06.03.97, 27 Let
Brandon Walkin vs. Omar Fields - Vzájemné zápasy
13.03.17 | kvalifik. | Brandon Walkin | Omar Fields | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Australia F2 | antuka |
Brandon Walkin form & Omar Fields form
Brandon Walkin - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Omar Fields - poslední zápasy
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - skreč | detail zápasu |