ZÁPAS
18.07.18 | 2. kolo | Bradley Klahn | Yunseong Chung | 7-5, 6-4 | Gatineau Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bradley Klahn | Yunseong Chung | |
1. podání % | 52/77 (68%) | 39/65 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/52 (73%) | 28/39 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/65 (38%) | 27/77 (35%) |
Vyhrané body celkem | 75/142 (53%) | 67/142 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 10 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bradley Klahn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bradley Klahn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bradley Klahn | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bradley Klahn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bradley Klahn | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bradley Klahn | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Bradley Klahn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bradley Klahn | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bradley Klahn | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bradley Klahn | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bradley Klahn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bradley Klahn vs. Yunseong Chung - Vzájemné zápasy
18.07.18 | 2. kolo | Bradley Klahn | Yunseong Chung | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Gatineau Challenger | tvrdý |
Bradley Klahn form & Yunseong Chung form
Bradley Klahn - poslední zápasy
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Sho Shimabukuro | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Atlanta - tvrdý | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Ryan Harrison | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Cozbinov | 6-74, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan-Lennard Struff | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
14.08.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Feliciano Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Andreas Seppi | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-77, 0-3, - Bradley Klahn - skreč | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Peter Polansky | 6-78, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Andreas Seppi | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 1-6, 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |
Yunseong Chung - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Shunsuke Mitsui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Dong Ju Kim | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jae Myeong Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu |