ZÁPAS
25.01.18 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-3 | Germany F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Botic Van De Zandschulp | Andrea Arnaboldi | |
1. podání % | 31/51 (61%) | 35/60 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 11 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Botic Van De Zandschulp vs. Andrea Arnaboldi - Vzájemné zápasy
25.01.18 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Germany F2 | koberec |
Botic Van De Zandschulp form & Andrea Arnaboldi form
Botic Van De Zandschulp - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Gael Monfils | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 4-6, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-65, 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-76, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 kvalifik. | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Rinderknech | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-2, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Andrea Arnaboldi - poslední zápasy
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu |