ZÁPAS
13.11.17 | kvalifik. | Borna Gojo | N. Vijay Sundar Prashanth | 6-1, 6-2 | Pune Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Borna Gojo | N. Vijay Sundar Prashanth | |
1. podání % | 28/50 (56%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/40 (53%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Borna Gojo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Borna Gojo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Borna Gojo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Borna Gojo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Borna Gojo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Borna Gojo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | N. Vijay Sundar Prashanth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Borna Gojo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Borna Gojo vs. N. Vijay Sundar Prashanth - Vzájemné zápasy
13.11.17 | kvalifik. | Borna Gojo | N. Vijay Sundar Prashanth | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
Borna Gojo form & N. Vijay Sundar Prashanth form
Borna Gojo - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
03.09.23 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.23 3. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Constant Lestienne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-74, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Ilya Ivashka | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 7-68, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
25.06.23 kvalifik. | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-72, 6-74 | detail zápasu |
N. Vijay Sundar Prashanth - poslední zápasy
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Rahul Dhokia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Memphis - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Jake Trondson | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sadio Doumbia | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Zane Khan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Preston Brown | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Zane Khan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Filippo Moroni | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu |