ZÁPAS
06.05.19 | 1. kolo kval. | Boris Pokotilov | Martin Iliev | 6-3, 7-65 | M15 Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
19.04.00, 23 Let
19.04.00, 23 Let
Boris Pokotilov vs. Martin Iliev - Vzájemné zápasy
06.05.19 | 1. kolo kval. | Boris Pokotilov | Martin Iliev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
Boris Pokotilov form & Martin Iliev form
Boris Pokotilov - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detail zápasu |
Martin Iliev - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Luckanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-63, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Plamen Milushev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Kamisar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F45 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F25 - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Jose Maria Paez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yasser Bouchareb | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ramon Alecsander Serban | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Ted Bachev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Yordan Yordanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F50 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F49 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Riccardo Stiglich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexandre Grigaut | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Georgi Mirchev | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Luciano Betella | 1-6, 2-6 | detail zápasu |