INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luca Gelhardt vs. Boris Pokotilov - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Boris Pokotilov | Luca Gelhardt | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Luca Gelhardt form & Boris Pokotilov form
Luca Gelhardt - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Boris Pokotilov - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detail zápasu |