ZÁPAS
18.03.18 | kvalifik. | Boris Fassbender | Maxime Mora | 6-1, 6-2 | France F6 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Boris Fassbender | Maxime Mora | |
1. podání % | 39/49 (80%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 10 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Boris Fassbender | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Fassbender | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Boris Fassbender | 2-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Boris Fassbender | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Boris Fassbender | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Boris Fassbender | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Boris Fassbender | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Boris Fassbender | 2-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Boris Fassbender | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Boris Fassbender | 3-1 | |
Boris Fassbender | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Boris Fassbender | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
Francúzsko
20.03.98, 26 Let
17 285 $
20.03.98, 26 Let
17 285 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Boris Fassbender vs. Maxime Mora - Vzájemné zápasy
18.03.18 | kvalifik. | Boris Fassbender | Maxime Mora | 6-1, 6-2 | detail zápasu | France F6 | tvrdý I. |
Boris Fassbender form & Maxime Mora form
Boris Fassbender - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Kremer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. William Jucha | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 4-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Charles Berna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Loris Pourroy | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Leigniel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Collin Altamirano | 2-6, 7-66, 8-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
06.11.22 finále | vs. Dan Added | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.22 semifinále | vs. Lilian Marmousez | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 7-65 | detail zápasu |
Maxime Mora - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |