ZÁPAS
01.09.19 | 1. kolo kval. | Boris Butulija | Vladimir Filip | 6-1, 6-3 | M15 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
31.07.95, 28 Let
17 321 $
31.07.95, 28 Let
17 321 $
Boris Butulija vs. Vladimir Filip - Vzájemné zápasy
01.09.19 | 1. kolo kval. | Boris Butulija | Vladimir Filip | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Szekesfehervar | antuka |
Boris Butulija form & Vladimir Filip form
Boris Butulija - poslední zápasy
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Emile Hudd | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Tibo Colson | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Vladimir Filip - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |