ZÁPAS
25.08.18 | 1. kolo kval. | Bogdan Pavel | Alexander Simion | 6-3, 6-0 | Romania F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
02.03.00, 24 Let
02.03.00, 24 Let
Bogdan Pavel vs. Alexander Simion - Vzájemné zápasy
25.08.18 | 1. kolo kval. | Bogdan Pavel | Alexander Simion | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Romania F11 | antuka |
Bogdan Pavel form & Alexander Simion form
Bogdan Pavel - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lewie Lane | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 3-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 6-0, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Petr Nesterov | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 7-61, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Alexander Simion - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detail zápasu |